Lehetséges, hogy az információ nem aktuális, és csak archiválási célokra szolgál Tudj meg többet

BitRupture Ltd.

Céges kapcsolattartási információk

Gergely Erdelyi

BitRupture Ltd.

Kapcsolattartási információk

BitRupture Ltd.
Virag utca 39. fszt. 1.
Budapest, 1042
Útvonaltervezés
Hívás
Értékelés
Képfeltöltés

Üzleti leírás

BitRupture Ltd. itt található: Budapest.

Kérdések és válaszok

Q1

Mi BitRupture Ltd. telefonszáma?

BitRupture Ltd. telefonszáma 06 70 314 1592.
Q2

Hol található BitRupture Ltd.?

BitRupture Ltd. címe Virag utca 39. fszt. 1., Budapest, 1042.
Q3

BitRupture Ltd. rendelkezik elsődleges kapcsolattartóval?

Gergely Erdelyi BitRupture Ltd. elsődleges kapcsolattartója. Gergely Erdelyi elérhető a(z) [email protected] e-mail-címen.
+

További vállalkozások ezen a címen

Virag utca 39. fszt. 1. Budapest, 1042
+

Vállalkozások itt: Irányítószám 1042

Vállalkozások itt: 1042: 1 922
Népesség: 4 912
1042 Vállalati sűrűségi térkép

Kategóriák

Shopping:  30%
Egyéb:  70%

Ár

Olcsó:  74%
Mérsékelt:  26%
Egyéb:  0%

Területi kódok

1:  55%
30:  18%
20:  11%
70:  10%
Egyéb:  6%

Környékek

IV. kerület:  84%
Újpest:  14%
Egyéb:  2%
+

Irányítószám 1042 statisztikai és demográfiai adatai

Nem

Nő:  54%
Férfi:  46%
Egyéb:  0%
+

Írja meg a véleményét