Lehetséges, hogy az információ nem aktuális, és csak archiválási célokra szolgál Tudj meg többet

CAFAT Pulled Pork & bbq Budapest

Kapcsolattartási információk

CAFAT Pulled Pork & bbq Budapest
Budapest, Törökvész út 93, 1025 Hungary
Útvonaltervezés
Google térkép: Látogassa
Értékelés
Képfeltöltés

Üzleti leírás

Ez a cég a következő üzletágban tevékenykedik: Amerikai éttermek.
Ipar
Éttermek »  Amerikai éttermek
Elkötelezett:
Amerikai éttermek
ISIC szám (nemzetközi diákigazolvány száma)
5610

Kérdések és válaszok

Q1

Hol található CAFAT Pulled Pork & bbq Budapest?

CAFAT Pulled Pork & bbq Budapest címe Budapest, Törökvész út 93, 1025 Hungary.
Q2

Milyen napokon van nyitva CAFAT Pulled Pork & bbq Budapest ?

CAFAT Pulled Pork & bbq Budapest nyitott H–V 12:00–21:00 .
Q3

CAFAT Pulled Pork & bbq Budapest biztosít vezeték nélküli internetet (WiFi)?

Igen, CAFAT Pulled Pork & bbq Budapest biztosít WiFi-t ezen a helyszínen.
Q4

CAFAT Pulled Pork & bbq Budapest kézbesít?

Igen, CAFAT Pulled Pork & bbq Budapest kínál kiszállítási lehetőséget.
+

Hasonló cégek a közelben

+

Vállalkozások itt: Irányítószám 1025

Vállalkozások itt: 1025: 3 239
Népesség: 22 234
1025 Vállalati sűrűségi térkép

Kategóriák

Professional Services:  17%
Shopping:  17%
Industry:  11%
Egyéb:  55%

Ár

Mérsékelt:  48%
Olcsó:  35%
Drága:  16%
Egyéb:  0%

Területi kódok

1:  65%
30:  15%
20:  10%
Egyéb:  11%

Környékek

II. kerület:  91%
Egyéb:  9%
+

Irányítószám 1025 statisztikai és demográfiai adatai

Nem

Nő:  55%
Férfi:  45%
Egyéb:  0%
+

Írja meg a véleményét