Lehetséges, hogy az információ nem aktuális, és csak archiválási célokra szolgál Tudj meg többet

Ecologic Pack Kft

Kapcsolattartási információk

Ecologic Pack Kft
Mány, Rákóczi Ferenc u. 107, 2065 Hungary
Útvonaltervezés
Google térkép: Látogassa
Értékelés
Képfeltöltés

Üzleti leírás

Ez a cég a következő üzletágban tevékenykedik: Vállalatirányítás.
Ipar
Szakmai szolgáltatások »  Vállalatirányítás
Elkötelezett:
Üzletvezetés
ISIC szám (nemzetközi diákigazolvány száma)
7010

Kérdések és válaszok

Q1

Hol található Ecologic Pack Kft?

Ecologic Pack Kft címe Mány, Rákóczi Ferenc u. 107, 2065 Hungary, Fejér megye.
Q2

Milyen napokon van nyitva Ecologic Pack Kft ?

Ecologic Pack Kft nyitott H–P 7:00–15:30; zárt Szo–V .
Q3

Mi Ecologic Pack Kft webcíme (URL-je)??

Ecologic Pack Kft webhelye www.ecologicpack.hu.
+

Hasonló cégek a közelben

+

Vállalkozások itt: Irányítószám 2065

Vállalkozások itt: 2065: 135
Népesség: 2 479

Kategóriák

Industry:  14%
Food:  12%
Shopping:  12%
Egyéb:  63%

Területi kódok

22:  54%
20:  21%
70:  11%
30:  7%
1:  4%
34:  4%
Egyéb:  0%
+

Irányítószám 2065 statisztikai és demográfiai adatai

Nem

Nő:  51%
Férfi:  49%
Egyéb:  0%
+

Írja meg a véleményét