Lehetséges, hogy az információ nem aktuális, és csak archiválási célokra szolgál Tudj meg többet

Füsti Húsbolt

Kapcsolattartási információk

Füsti Húsbolt
Nyírtelek, Szent István u. 45, 4461 Hungary
Útvonaltervezés
Google térkép: Látogassa
Foursquare: Látogassa
Értékelés
Képfeltöltés

Üzleti leírás

Ez a cég a következő üzletágban tevékenykedik: Hentesek.
Ipar
Élelmiszer »  Hentesek
Elkötelezett:
Hentes
ISIC szám (nemzetközi diákigazolvány száma)
4721

Kérdések és válaszok

Q1

Hol található Füsti Húsbolt?

Füsti Húsbolt címe Nyírtelek, Szent István u. 45, 4461 Hungary, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye.
Q2

Mi Füsti Húsbolt webcíme (URL-je)??

Füsti Húsbolt nem tett közzé webhelyet, de megtalálod Füsti Húsbolt a közösségi médiában: Foursquare.
Q3

Füsti Húsbolt kézbesít?

Igen, Füsti Húsbolt kínál kiszállítási lehetőséget.
+

Hasonló cégek a közelben

+

További vállalkozások ezen a címen

Nyírtelek, Szent István u. 45, 4461 Hungary
+

Vállalkozások itt: Irányítószám 4461

Vállalkozások itt: 4461: 372
Népesség: 6 901

Kategóriák

Shopping:  14%
Food:  12%
Industry:  11%
Professional Services:  11%
Egyéb:  53%

Ár

Olcsó:  50%
Mérsékelt:  50%
Egyéb:  0%

Területi kódok

42:  61%
20:  16%
30:  14%
70:  7%
Egyéb:  2%
+

Irányítószám 4461 statisztikai és demográfiai adatai

Nem

Nő:  52%
Férfi:  48%
Egyéb:  0%
+

Írja meg a véleményét