Lehetséges, hogy az információ nem aktuális, és csak archiválási célokra szolgál Tudj meg többet

Fenyves kocsma

Kapcsolattartási információk

Fenyves kocsma
Városlőd, Kossuth Lajos u. 2, 8445 Hungary
Csehbánya, Veszprém megye, 8445
Útvonaltervezés
Telefon: 06 20 213 9291
Facebook profil: Látogassa
Google térkép: Látogassa
Foursquare: Látogassa
Hívás
Értékelés
Képfeltöltés

Üzleti leírás

Fenyves kocsma itt található: Csehbánya, Veszprém megye.
Ipar
Éttermek
Elkötelezett:
Pub
ISIC szám (nemzetközi diákigazolvány száma)
5630

Kérdések és válaszok

Q1

Mi Fenyves kocsma telefonszáma?

Fenyves kocsma telefonszáma 06 20 213 9291.
Q2

Hol található Fenyves kocsma?

Fenyves kocsma címe Városlőd, Kossuth Lajos u. 2, 8445 Hungary, Csehbánya, Veszprém megye.
Q3

Milyen napokon van nyitva Fenyves kocsma ?

Fenyves kocsma nyitott H–V 6:00–22:00 .
Q4

Fenyves kocsma rendelkezik elsődleges kapcsolattartóval?

Fenyves kocsma elérhető telefonon a(z) 06 20 213 9291 telefonszámon.
Q5

Mi Fenyves kocsma webcíme (URL-je)??

Fenyves kocsma nem tett közzé webhelyet, de megtalálod Fenyves kocsma a közösségi médiában: Facebook.
Q6

Fenyves kocsma kézbesít?

Igen, Fenyves kocsma kínál kiszállítási lehetőséget. Részletekért telefonáljon: 06 20 213 9291.
+

Hasonló cégek a közelben

+

Vállalkozások itt: Irányítószám 8445

Vállalkozások itt: 8445: 214
Népesség: 1 603

Kategóriák

Shopping:  16%
Hotels & Travel:  12%
Local Services:  12%
Industry:  10%
Egyéb:  50%

Területi kódok

88:  49%
30:  24%
70:  13%
20:  6%
87:  5%
Egyéb:  3%
+

Irányítószám 8445 statisztikai és demográfiai adatai

Nem

Nő:  50%
Férfi:  50%
Egyéb:  0%
+

Írja meg a véleményét