Lehetséges, hogy az információ nem aktuális, és csak archiválási célokra szolgál Tudj meg többet

GLS Automata

Kapcsolattartási információk

GLS Automata
Budapest, Budaörsi út 1, 1118 Hungary
Útvonaltervezés
Telefon: (06 29) 886 700
Google térkép: Látogassa
Hívás
Értékelés
Képfeltöltés

Üzleti leírás

Ipar
Helyi szolgáltatások
Elkötelezett:
Package locker
ISIC szám (nemzetközi diákigazolvány száma)
5320

Kérdések és válaszok

Q1

Mi GLS Automata telefonszáma?

GLS Automata telefonszáma (06 29) 886 700.
Q2

Hol található GLS Automata?

GLS Automata címe Budapest, Budaörsi út 1, 1118 Hungary.
Q3

Milyen napokon van nyitva GLS Automata ?

GLS Automata nyitott H–V 24 óra .
Q4

GLS Automata rendelkezik elsődleges kapcsolattartóval?

GLS Automata elérhető telefonon a(z) (06 29) 886 700 telefonszámon.
Q5

Mi GLS Automata webcíme (URL-je)??

GLS Automata webhelye www.csomag.hu.
+

Hasonló cégek a közelben

+

Vállalkozások itt: Irányítószám 1118

Vállalkozások itt: 1118: 4 146
Népesség: 26 995
1118 Vállalati sűrűségi térkép

Kategóriák

Shopping:  18%
Professional Services:  16%
Industry:  10%
Egyéb:  55%

Ár

Olcsó:  54%
Mérsékelt:  42%
Drága:  4%
Egyéb:  0%

Területi kódok

1:  65%
30:  14%
20:  10%
70:  5%
Egyéb:  6%

Környékek

Sasad:  7%
XI. kerület:  84%
Egyéb:  9%
+

Irányítószám 1118 statisztikai és demográfiai adatai

Nem

Nő:  54%
Férfi:  46%
Egyéb:  0%
+

Írja meg a véleményét