Lehetséges, hogy az információ nem aktuális, és csak archiválási célokra szolgál Tudj meg többet

Graphit Kft.

Kapcsolattartási információk

Graphit Kft.
Detreko U. 12.
Budapest, 1022
Útvonaltervezés
Telefon: (06 1) 345 7100
Fax: (06 1) 345 7112
HívásE-Mail
Értékelés
Képfeltöltés

Üzleti leírás

Graphit Kft. itt található: Budapest.

Kérdések és válaszok

Q1

Mi Graphit Kft. telefonszáma?

Graphit Kft. telefonszáma (06 1) 345 7100.
Q2

Hol található Graphit Kft.?

Graphit Kft. címe Detreko U. 12., Budapest, 1022.
Q3

Graphit Kft. rendelkezik elsődleges kapcsolattartóval?

Graphit Kft. elérhető telefonon a(z) (06 1) 345 7100 telefonszámon.
+

További vállalkozások ezen a címen

Detreko U. 12. Budapest, 1022
+

Vállalkozások itt: Irányítószám 1022

Vállalkozások itt: 1022: 1 469
Népesség: 8 497
1022 Vállalati sűrűségi térkép

Kategóriák

Professional Services:  20%
Shopping:  13%
Industry:  11%
Egyéb:  57%

Ár

Olcsó:  64%
Drága:  21%
Mérsékelt:  14%
Egyéb:  0%

Területi kódok

1:  71%
30:  14%
20:  8%
Egyéb:  8%

Környékek

II. kerület:  89%
Rózsadomb:  8%
Egyéb:  3%
+

Irányítószám 1022 statisztikai és demográfiai adatai

Nem

Nő:  55%
Férfi:  45%
Egyéb:  0%
+

Írja meg a véleményét