Lehetséges, hogy az információ nem aktuális, és csak archiválási célokra szolgál Tudj meg többet

Harta Pékáru Mintabolt

5,0 ★★★★★ 1+ vélemény

Kapcsolattartási információk

Harta Pékáru Mintabolt
Bajcsy Zs. u. 8.
Harta (Magyarország), Bács-Kiskun megye, 6326
Útvonaltervezés
Facebook profil: Látogassa
Értékelés
Képfeltöltés

Üzleti leírás

Harta Pékáru Mintabolt itt található: Harta (Magyarország), Bács-Kiskun megye. Ez a cég a következő üzletágban tevékenykedik: Zöldségboltok és szupermarketek.
Elkötelezett:
Zöldségbolt
ISIC szám (nemzetközi diákigazolvány száma)
4711

Kérdések és válaszok

Q1

Hol található Harta Pékáru Mintabolt?

Harta Pékáru Mintabolt címe Bajcsy Zs. u. 8., Harta (Magyarország), Bács-Kiskun megye, 6326.
Q2

Milyen napokon van nyitva Harta Pékáru Mintabolt ?

Harta Pékáru Mintabolt nyitott H–P 5:00–18:00; Szo 5:00–12:00; V 7:00–12:00 .
Q3

Mi Harta Pékáru Mintabolt webcíme (URL-je)??

Harta Pékáru Mintabolt nem tett közzé webhelyet, de megtalálod Harta Pékáru Mintabolt a közösségi médiában: Facebook.
+

Hasonló cégek a közelben

+

Vállalkozások itt: Irányítószám 6326

Vállalkozások itt: 6326: 301
Népesség: 3 841

Kategóriák

Shopping:  18%
Industry:  12%
Food:  10%
Restaurants:  10%
Egyéb:  49%

Területi kódok

78:  69%
20:  11%
30:  10%
70:  7%
Egyéb:  3%
+

Irányítószám 6326 statisztikai és demográfiai adatai

Nem

Férfi:  55%
Nő:  45%
Egyéb:  0%
+

Írja meg a véleményét

Üzleti visszajelzés

★★★★★Nincs vélemény BizArchívum ről5,0★★★★★1+ vélemény máshol

0 vélemény

Legyen Ön az első, aki véleményt ír.