Lehetséges, hogy az információ nem aktuális, és csak archiválási célokra szolgál Tudj meg többet

InCa Software Kft.

Céges kapcsolattartási információk

Szabó Zoltán

Computer Software

Kapcsolattartási információk

InCa Software Kft.
Budaörs, Gyár u. 2, 2040 Hungary
Útvonaltervezés
Facebook profil: Látogassa
Google térkép: Látogassa
LinkedIn Profil: Látogassa
Értékelés
Képfeltöltés

Üzleti leírás

Ipar
Bevásárlás
Elkötelezett:
Software Company
ISIC szám (nemzetközi diákigazolvány száma)
4741

Kérdések és válaszok

Q1

Hol található InCa Software Kft.?

InCa Software Kft. címe Budaörs, Gyár u. 2, 2040 Hungary, Pest megye.
Q2

Milyen napokon van nyitva InCa Software Kft. ?

InCa Software Kft. nyitott H–P 8:00–17:00; zárt Szo–V .
Q3

InCa Software Kft. rendelkezik elsődleges kapcsolattartóval?

Szabó Zoltán (Computer Software) a(z) InCa Software Kft. cégnél van.
Q4

Vannak más elérhetőségei is a(z) InCa Software Kft. cégnek?

2 további elérhetőséggel rendelkezik InCa Software Kft.. Többek között: Péter Balogh & Gabor Matyas.
Q5

Mi InCa Software Kft. webcíme (URL-je)??

InCa Software Kft. webhelye www.inca.hu.
+

Hasonló cégek a közelben

+

További vállalkozások ezen a címen

Budaörs, Gyár u. 2, 2040 Hungary
+

Vállalkozások itt: Irányítószám 2040

Vállalkozások itt: 2040: 6 635
Népesség: 23 964
2040 Vállalati sűrűségi térkép

Kategóriák

Shopping:  25%
Professional Services:  13%
Industry:  13%
Egyéb:  49%

Ár

Olcsó:  67%
Mérsékelt:  28%
Drága:  6%
Egyéb:  0%

Területi kódok

23:  52%
30:  15%
1:  12%
20:  12%
70:  6%
Egyéb:  4%

Környékek

Budaörsi Kamaraerdő:  75%
Újbuda:  5%
Egyéb:  19%
+

Irányítószám 2040 statisztikai és demográfiai adatai

Nem

Nő:  53%
Férfi:  47%
Egyéb:  0%
+

Írja meg a véleményét