Lehetséges, hogy az információ nem aktuális, és csak archiválási célokra szolgál Tudj meg többet

Karácsonyi Meseház

Kapcsolattartási információk

Karácsonyi Meseház
Körmend, Dr. Batthyány u., 9900 Hungary
Útvonaltervezés
Facebook profil: Látogassa
Google térkép: Látogassa
Értékelés
Képfeltöltés

Üzleti leírás

Ipar
Sport & Tevékenységek
Elkötelezett:
Tourist Attraction
ISIC szám (nemzetközi diákigazolvány száma)
R

Kérdések és válaszok

Q1

Hol található Karácsonyi Meseház?

Karácsonyi Meseház címe Körmend, Dr. Batthyány u., 9900 Hungary, Vas megye.
Q2

Milyen napokon van nyitva Karácsonyi Meseház ?

Karácsonyi Meseház nyitott H–V 17:00–20:00 .
Q3

Mi Karácsonyi Meseház webcíme (URL-je)??

Karácsonyi Meseház nem tett közzé webhelyet, de megtalálod Karácsonyi Meseház a közösségi médiában: Facebook.
+

Hasonló cégek a közelben

+

Vállalkozások itt: Irányítószám 9900

Vállalkozások itt: 9900: 1 060
Népesség: 12 286

Ár

Olcsó:  62%
Mérsékelt:  29%
Drága:  9%
Egyéb:  0%

Területi kódok

94:  69%
30:  18%
20:  5%
Egyéb:  7%
+

Irányítószám 9900 statisztikai és demográfiai adatai

Nem

Nő:  52%
Férfi:  48%
Egyéb:  0%
+

Írja meg a véleményét