Lehetséges, hogy az információ nem aktuális, és csak archiválási célokra szolgál Tudj meg többet

MART Mester Centrum

Ez a lista zártként lett megjelölve.

Kapcsolattartási információk

MART Mester Centrum
Vác, Deres utca 25, 2600 Hungary
Útvonaltervezés
Történelmi telefon: 06 30 997 2049
Történelmi órák: Megjelenítés
Web: mart.hu
Google térkép: Látogassa
Értékelés
Képfeltöltés

Üzleti leírás

Ez a cég a következő üzletágban tevékenykedik: Házépítés.
Ipar
Otthoni Szolgáltatások  »  Házépítés
Elkötelezett:
Házépítés
ISIC szám (nemzetközi diákigazolvány száma)
4100

Kérdések és válaszok

Q1

Hol található MART Mester Centrum?

MART Mester Centrum címe Vác, Deres utca 25, 2600 Hungary, Pest megye.
Q2

Milyen napokon van nyitva MART Mester Centrum ?

Ez a lista zártként lett megjelölve.
MART Mester Centrum nyitott
hétfő:7:00–16:00
kedd:7:00–16:00
szerda:7:00–16:00
csütörtök:7:00–16:00
péntek:7:00–14:30
szombat:8:00–12:00
vasárnap:Zárt
Q3

Mi MART Mester Centrum webcíme (URL-je)??

MART Mester Centrum webhelye mart.hu.
+

Hasonló cégek a közelben

+

További vállalkozások ezen a címen

Vác, Deres utca 25, 2600 Hungary
+

Vállalkozások itt: Irányítószám 2600

Vállalkozások itt: 2600: 4 632
Népesség: 33 239
2600 Vállalati sűrűségi térkép

Ár

Olcsó:  74%
Mérsékelt:  24%
Drága:  1%
Egyéb:  0%

Területi kódok

27:  58%
30:  17%
20:  13%
70:  6%
Egyéb:  7%
+

Irányítószám 2600 statisztikai és demográfiai adatai

Nem

Nő:  52%
Férfi:  48%
Egyéb:  0%
+

Írja meg a véleményét