Lehetséges, hogy az információ nem aktuális, és csak archiválási célokra szolgál Tudj meg többet

Nemzeti Dohánybolt Budapest

Kapcsolattartási információk

Nemzeti Dohánybolt Budapest
Budapest, Rákosi út 212, 1162 Hungary
Útvonaltervezés
Google térkép: Látogassa
Értékelés
Képfeltöltés

Üzleti leírás

Ipar
Bevásárlás
Elkötelezett:
Tobacco Shop
ISIC szám (nemzetközi diákigazolvány száma)
4723

Kérdések és válaszok

Q1

Hol található Nemzeti Dohánybolt Budapest?

Nemzeti Dohánybolt Budapest címe Budapest, Rákosi út 212, 1162 Hungary.
Q2

Milyen napokon van nyitva Nemzeti Dohánybolt Budapest ?

Nemzeti Dohánybolt Budapest nyitott H–Szo 8:00–21:00; V 8:00–16:00 .
Q3

Nemzeti Dohánybolt Budapest kézbesít?

Igen, Nemzeti Dohánybolt Budapest kínál kiszállítási lehetőséget.
+

Hasonló cégek a közelben

+

Vállalkozások itt: Irányítószám 1162

Vállalkozások itt: 1162: 2 160
Népesség: 17 353
1162 Vállalati sűrűségi térkép

Kategóriák

Shopping:  21%
Industry:  13%
Egyéb:  65%

Ár

Olcsó:  69%
Mérsékelt:  31%
Egyéb:  0%

Területi kódok

1:  57%
30:  18%
20:  14%
70:  6%
Egyéb:  5%

Környékek

Mátyásföld:  8%
XVI. kerület:  91%
Egyéb:  1%
+

Irányítószám 1162 statisztikai és demográfiai adatai

Nem

Nő:  53%
Férfi:  47%
Egyéb:  0%
+

Írja meg a véleményét