Lehetséges, hogy az információ nem aktuális, és csak archiválási célokra szolgál Tudj meg többet

Nemzeti Dohánybolt Nagyvejke

Kapcsolattartási információk

Nemzeti Dohánybolt Nagyvejke
Nagyvejke, Fő u. 85, 7186 Hungary
Útvonaltervezés
Google térkép: Látogassa
Értékelés
Képfeltöltés

Üzleti leírás

Ipar
Bevásárlás
Elkötelezett:
Tobacco Shop
ISIC szám (nemzetközi diákigazolvány száma)
4723

Kérdések és válaszok

Q1

Hol található Nemzeti Dohánybolt Nagyvejke?

Nemzeti Dohánybolt Nagyvejke címe Nagyvejke, Fő u. 85, 7186 Hungary, Tolna megye.
Q2

Milyen napokon van nyitva Nemzeti Dohánybolt Nagyvejke ?

Nemzeti Dohánybolt Nagyvejke nyitott H–Szo 6:00–10:00, 16:00–18:00; zárt V .
Q3

Mi Nemzeti Dohánybolt Nagyvejke webcíme (URL-je)??

Nemzeti Dohánybolt Nagyvejke webhelye nemzetidohany.hu.
Q4

Nemzeti Dohánybolt Nagyvejke kézbesít?

Igen, Nemzeti Dohánybolt Nagyvejke kínál kiszállítási lehetőséget.
+

Hasonló cégek a közelben

+

Vállalkozások itt: Irányítószám 7186

Vállalkozások itt: 7186: 70
Népesség: 1 187

Kategóriák

Religion:  18%
Community & Government:  13%
Local Services:  10%
Education:  8%
Hotels & Travel:  8%
Financial Services:  8%
Egyéb:  36%

Területi kódok

74:  74%
30:  16%
70:  11%
Egyéb:  0%
+

Irányítószám 7186 statisztikai és demográfiai adatai

Nem

Férfi:  50%
Nő:  50%
Egyéb:  0%
+

Írja meg a véleményét