Lehetséges, hogy az információ nem aktuális, és csak archiválási célokra szolgál Tudj meg többet

Pöttöm Vendégház

Kapcsolattartási információk

Pöttöm Vendégház
Mezőkövesd, Bimbó u., 3400 Hungary
Útvonaltervezés
Telefon: 06 20 496 1722
Google térkép: Látogassa
Hívás
Értékelés
Képfeltöltés

Üzleti leírás

Ipar
Otthoni Szolgáltatások
Elkötelezett:
Holiday Apartment Rental
ISIC szám (nemzetközi diákigazolvány száma)
6810

Kérdések és válaszok

Q1

Mi Pöttöm Vendégház telefonszáma?

Pöttöm Vendégház telefonszáma 06 20 496 1722.
Q2

Hol található Pöttöm Vendégház?

Pöttöm Vendégház címe Mezőkövesd, Bimbó u., 3400 Hungary, Borsod-Abaúj-Zemplén megye.
Q3

Pöttöm Vendégház rendelkezik elsődleges kapcsolattartóval?

Pöttöm Vendégház elérhető telefonon a(z) 06 20 496 1722 telefonszámon.
+

Hasonló cégek a közelben

+

Vállalkozások itt: Irányítószám 3400

Vállalkozások itt: 3400: 1 576
Népesség: 16 030
3400 Vállalati sűrűségi térkép

Kategóriák

Shopping:  19%
Hotels & Travel:  15%
Egyéb:  66%

Ár

Olcsó:  60%
Mérsékelt:  32%
Drága:  8%
Egyéb:  0%

Területi kódok

49:  66%
30:  14%
20:  8%
70:  7%
Egyéb:  5%

Környékek

Belváros:  26%
Zsórifürdő:  72%
Egyéb:  2%
+

Irányítószám 3400 statisztikai és demográfiai adatai

Nem

Nő:  53%
Férfi:  47%
Egyéb:  0%
+

Írja meg a véleményét