Lehetséges, hogy az információ nem aktuális, és csak archiválási célokra szolgál Tudj meg többet

Packeta csomagautomata

Kapcsolattartási információk

Packeta csomagautomata
Ónod, Vár u., 3551 Hungary
Útvonaltervezés
Google térkép: Látogassa
Értékelés
Képfeltöltés

Üzleti leírás

Ipar
Helyi szolgáltatások
Elkötelezett:
Package locker
ISIC szám (nemzetközi diákigazolvány száma)
5320

Kérdések és válaszok

Q1

Hol található Packeta csomagautomata?

Packeta csomagautomata címe Ónod, Vár u., 3551 Hungary, Borsod-Abaúj-Zemplén megye.
Q2

Milyen napokon van nyitva Packeta csomagautomata ?

Packeta csomagautomata nyitott H–V 24 óra .
Q3

Mi Packeta csomagautomata webcíme (URL-je)??

Packeta csomagautomata webhelye packeta.hu.
+

Hasonló cégek a közelben

+

Vállalkozások itt: Irányítószám 3551

Vállalkozások itt: 3551: 82
Népesség: 2 315

Kategóriák

Restaurants:  14%
Food:  12%
Religion:  10%
Education:  10%
Local Services:  10%
Shopping:  9%
Egyéb:  34%

Területi kódok

46:  87%
30:  9%
20:  4%
Egyéb:  0%
+

Irányítószám 3551 statisztikai és demográfiai adatai

Nem

Nő:  51%
Férfi:  49%
Egyéb:  0%
+

Írja meg a véleményét