Lehetséges, hogy az információ nem aktuális, és csak archiválási célokra szolgál Tudj meg többet

Rakoczi Mezogazdasagi Termelo Szovetkezet

Kapcsolattartási információk

Rakoczi Mezogazdasagi Termelo Szovetkezet
Alkotmany Út. 2 7134 Gerjen
Útvonaltervezés
Telefon: (06 75) 337 035
Fax: (06 75) 337 061
Hívás
Értékelés
Képfeltöltés

Üzleti leírás

Ez a cég a következő üzletágban tevékenykedik: Mezőgazdasági nagykereskedelem.
Az alkalmazottak: 11-50
Elkötelezett:
Mezőgazdasági nyersanyag, élőállat nagykereskedelme
ISIC szám (nemzetközi diákigazolvány száma)
4620

Kérdések és válaszok

Q1

Mi Rakoczi Mezogazdasagi Termelo Szovetkezet telefonszáma?

Rakoczi Mezogazdasagi Termelo Szovetkezet telefonszáma (06 75) 337 035.
Q2

Hol található Rakoczi Mezogazdasagi Termelo Szovetkezet?

Rakoczi Mezogazdasagi Termelo Szovetkezet címe Alkotmany Út. 2 7134 Gerjen, Tolna megye, 26200.
Q3

Rakoczi Mezogazdasagi Termelo Szovetkezet rendelkezik elsődleges kapcsolattartóval?

Rakoczi Mezogazdasagi Termelo Szovetkezet elérhető telefonon a(z) (06 75) 337 035 telefonszámon.
+

Vállalkozások itt: Irányítószám 7134

Vállalkozások itt: 7134: 83
Népesség: 1 172

Kategóriák

Hotels & Travel:  25%
Industry:  14%
Shopping:  11%
Sports & Activities:  9%
Egyéb:  42%

Területi kódok

75:  61%
20:  23%
30:  10%
37:  3%
70:  3%
Egyéb:  0%
+

Irányítószám 7134 statisztikai és demográfiai adatai

Nem

Nő:  51%
Férfi:  49%
Egyéb:  0%
+

Írja meg a véleményét