Lehetséges, hogy az információ nem aktuális, és csak archiválási célokra szolgál Tudj meg többet

Tesztközpont Keszthely

Ez a lista zártként lett megjelölve.

Kapcsolattartási információk

Tesztközpont Keszthely
Keszthely, Tapolcai út 55, 8360 Hungary
Útvonaltervezés
Történelmi telefon: 06 20 364 7065
Történelmi órák: Megjelenítés
Google térkép: Látogassa
Értékelés
Képfeltöltés

Üzleti leírás

Ipar
Orvosi
Elkötelezett:
Medical Center
ISIC szám (nemzetközi diákigazolvány száma)
8610

Kérdések és válaszok

Q1

Hol található Tesztközpont Keszthely?

Tesztközpont Keszthely címe Keszthely, Tapolcai út 55, 8360 Hungary, Zala megye.
Q2

Milyen napokon van nyitva Tesztközpont Keszthely ?

Ez a lista zártként lett megjelölve.
Tesztközpont Keszthely nyitott H–V 7:00–17:00 .
Q3

Mi Tesztközpont Keszthely webcíme (URL-je)??

Tesztközpont Keszthely webhelye tesztkozpont.com.
+

Hasonló cégek a közelben

+

Vállalkozások itt: Irányítószám 8360

Vállalkozások itt: 8360: 4 054
Népesség: 18 835
8360 Vállalati sűrűségi térkép

Kategóriák

Shopping:  21%
Hotels & Travel:  15%
Egyéb:  63%

Ár

Olcsó:  65%
Mérsékelt:  28%
Drága:  5%
Nagyon drága:  1%
Egyéb:  0%

Területi kódok

83:  60%
30:  23%
20:  7%
Egyéb:  9%
+

Irányítószám 8360 statisztikai és demográfiai adatai

Nem

Nő:  54%
Férfi:  46%
Egyéb:  0%
+

Írja meg a véleményét