Lehetséges, hogy az információ nem aktuális, és csak archiválási célokra szolgál Tudj meg többet

Wesco Pub

Kapcsolattartási információk

Wesco Pub
Szedres, Széchenyi u. 36/1, 7056 Hungary
Útvonaltervezés
Google térkép: Látogassa
Értékelés
Képfeltöltés

Üzleti leírás

Ez a cég a következő üzletágban tevékenykedik: Kávézók.
Ipar
Éttermek »  Kávézók
Elkötelezett:
Kávézók
ISIC szám (nemzetközi diákigazolvány száma)
5610

Kérdések és válaszok

Q1

Hol található Wesco Pub?

Wesco Pub címe Szedres, Széchenyi u. 36/1, 7056 Hungary, Tolna megye.
Q2

Milyen napokon van nyitva Wesco Pub ?

Wesco Pub nyitott H–V 8:00–22:00 .
Q3

Mi Wesco Pub webcíme (URL-je)??

Wesco Pub webhelye wesco-pub.business.site.
Q4

Wesco Pub kézbesít?

Igen, Wesco Pub kínál kiszállítási lehetőséget.
+

Hasonló cégek a közelben

+

Vállalkozások itt: Irányítószám 7056

Vállalkozások itt: 7056: 100
Népesség: 2 274

Kategóriák

Shopping:  15%
Education:  11%
Automotive:  9%
Egyéb:  65%

Területi kódok

74:  79%
30:  16%
20:  5%
Egyéb:  0%
+

Irányítószám 7056 statisztikai és demográfiai adatai

Nem

Nő:  51%
Férfi:  49%
Egyéb:  0%
+

Írja meg a véleményét